Komplexní služby
facility a property managementu
ard nahled2


Do České republiky zamířil jeden z největších hráčů na poli studentského bydlení ve střední Evropě, a to developer a operátor International Campus Group. V Praze Holešovicích vznikl zbrusu nový objekt, který nese značku „The Fizz“ . Toto studentské bydlení s kapacitou 539 studií se zařadilo mezi největší poskytovatele ubytování pro studenty v Praze.

Společnost Arridere zvítězila v tendru na komplexní zajištění služeb FM včetně uvedení provozu do užívání před samotným otevřením objektu. Arridere je poskytovatelem služeb technického facility, servisu a revizí veškerých technologií, ostrahy objektu, všech úklidových a dezinfekčních činností, PO BOZP, odpadového hospodářství a údržby zeleně. Součástí je i řešení vad a nedodělků v průběhu předávání od generálního dodavatele stavby.

Tímto jen Arridere potvrzuje, že jeho dlouholeté zkušenosti z hospitality a v posledních letech i ze správy studentského bydlení v Praze, jej řadí mezi lídry trhu v tomto segmentu a tuto problematiku dokáže profesionálně řešit.