Produktový list ke stažení:
property management cz pdf
Property management (dále jen PM) je profesní obor řízení správy nemovitostí, resp. jejích prostor. Zabývá se optimálním využitím spravovaných prostor, ať už ve vlastním, nebo v pronajatém majetku. PM zahrnuje řízení procesů, systémovou kontrolu a odborný dohled nad nemovitostí a jejím životním cyklem. Zodpovídá za spolehlivý stav nemovitosti a za její rozvoj z hlediska provozního, prospěšně ekonomického a i z pohledu na co nejdelší životnost spravovaného majetku.

PM zajišťuje tedy veškeré administrativní, ekonomické a obchodní procesy, které souvisí s vlastnictvím nemovitosti a správou majetku. Stará se o nájemní vztahy, o evidenci nájemních smluv, kontrolu dodržování smluvních podmínek, o ekonomičnost služeb a s tím související vedení účetnictví a administrativy. PM poskytuje součinnost při uzavírání nájemních smluv, při řešení škodných a pojistných událostí.

Sjednává dodavatelské služby objektu, jedná s třetími stranami, jedná zejména s orgány státní správy a dalšími institucemi (pojišťovny apod.), sjednává optimální dodávky energií a telekomunikačních a datových služeb.


Služby poskytované v rámci PM:

Zajišťuje dohled a koordinaci nad FM včetně BOZP, PO a ŽP
Vedení účetnictví, řízení pohledávek, finanční přehledy
Marketingová činnost zahrnující propagace a eventy
Reporting


Nezávazná poptávkaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.